Home / Workshops / NLP en zelfvertrouwen
NLP en zelfvertrouwen
Veel mensen voelen zich onzeker in allerlei situaties. Hun een gebrek aan zelfvertrouwen maakt dat ze zich angstig voelen en bang zijn om te kort te schieten. Zo ontstaat een neerwaartse spiraal: hun angst schakelt hun denken uit waardoor ze minder presteren dan ze kunnen. Ze durven niet zichzelf te zijn, zeggen niet wat ze denken en voelen, durven geen ‘nee’ te zeggen en gaan regelmatig over hun eigen grenzen. Dit alles veroorzaakt spanningen die zich vaak lichamelijk uiten: verstijfde of verkrampte spieren en een oppervlakkige ademhaling. Het effect hiervan is een minder goed functionerend lichaam, wat weer een negatief effect heeft op het zelfvertrouwen.
Mensen ontlenen hun zelfvertrouwen aan het beeld dat ze van zichzelf hebben, gevormd door hun ervaringen. Deze ervaringen zijn het resultaat van overtuigingen als ‘ik mag geen fouten maken’, ‘ik moet perfect zijn’, ’kritiek kan ik niet verdragen’ en ‘hij mag niet kwaad op me worden’. We kunnen echter invloed uitoefenen op hoe we onze ervaringen beleven en daarmee op ons zelfvertrouwen. Vertrouwen in ons eigen kunnen is een onmisbare voorwaarde voor succes. Door belemmerende overtuigingen om te zetten in succesvolle overtuigingen groeit ons zelfvertrouwen en worden we ons bewust van onze eigen kracht.
In deze training leer je je belemmerende overtuigingen (her)kennen en deze om te zetten in succesvolle overtuigingen. Het gevolg is meer zelfvertrouwen in moeilijke situaties, een positief zelfbeeld, zekerder van jezelf en beter kunnen omgaan met kritiek. Verder leer je je successen te gebruiken als bron van inspiratie voor nieuwe situaties.
Deze tweedaagse workshop kost € 225 inclusief thee/koffie en lunch
10-11-2010 NLP en zelfvertrouwen - Hoogeveen 15-11-2010 Mannenkracht
Subpagina's
Laatste agendapunten
-
22-09-2010 VrouwenOgen -
20-10-2010 Informatieavond NLP in Amsterdam -
24-10-2010 Kennismakingsdag NLP Zaanstad -
26-10-2010 Informatieavond NLP Deventer -
27-10-2010 Informatieavond NLP in Hoogeveen -
27-10-2010 Informatieavond NLP Leusden -
15-11-2010 Mannenkracht -
27-11-2010 Kennismakingsdag NLP Hoogeveen
Artikelen
